O firmie

SkalarFarm to rodzinna firma, która początkowo była tylko zwykłym hobby, które dawało ogrom przyjemności gdy udało się rozmnożyć ryby. Z czasem w naszych domowych akwariach zaczęło brakować miejsca więc dokupiliśmy kolejne akwarium a następnie kolejne i jeszcze kolejne. Krok po kroku, akwarium po akwarium nieświadomie rozwijaliśmy coś co na dzień dzisiejszy jest jedną z największych hodowli ryb akwariowych  w Polsce. Z jednego 250 litrowego akwarium i 100 ryb rozwinęliśmy się do setek akwariów, setek tysięcy litrów wody oraz milionów ryb. Jedno się tylko nie zmieniło – nasza pasja do hodowania ryb oraz satysfakcja z ich rozmnażania i patrzenia jak rosną.

„Jeśli robisz to co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia”

Nasze ryby zdobyły uznanie w Europie – głównie w Niderlandii, Niemczech, Słowacji czy Czechach.  Regularnie odwiedzamy naszych europejskich kontrahentów i dokładamy wszelkich starań aby ryby i usługi, które dostarczamy były najwyższej jakości i bez skazy.

Jako jedyna hodowla w Polsce dysponujemy własną flotą aut, które są w stanie dostarczyć każdą ilość ryby w odpowiednich dla niej warunkach do dowolnego miejsca w Europie.

Zapraszamy do kontaktu

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain